Workshops

(English below)

Op zaterdagmiddag zijn er 2 workshop rondes waaruit de deelnemers kunnen kiezen. Je kiest tijdens het weekend welke workshops je wilt volgen.
De inhoud van deze workshops/lessen wordt op de website en kort tijdens het weekend uitgelegd.

Workshop ronde 1. 14.00-15.15

  1. Storytelling: Harry Nijhof 
  2. Monoloog: Daniëlle Vermeersch.
  3. Mime: Job van der Wal
  4. Klassiek ballet beginners: Coriët Houtman
  5. Vlaggendans: Natasja Hoogendijk
  6. Handlettering: Hanneke Visser
  7. Profetische dans: Sietske de Kievit 
  8. Theatersport: Birthe Papenhausen
  9. Mime/ popping&locking: Maikel van der Vlist
  10. Bible arts journaling: Deborah Dekker
  11. Kinder illustraties: Charlotte Bijzet
  12. Bezoek de Tabernakel in de Kapel

Workshop ronde 2  16.00- 17.15

  1. Storytelling: Harry Nijhof 
  2. Vaderhart van God: Daniëlle Vermeersch.
  3. Burn out & herstel, Giovanni Veldhuis
  4. Klassiek ballet beginners: Coriët Houtman
  5. Geestelijke strijd, vlaggen & gebed bij optredens: Christina Klop
  6. Profetische dans: Sietske de Kievit 
  7. Profetisch creëren: Carla Veldhuis
  8. Mime/ popping&locking: Maikel van der Vlist
  9. Herstel: Jennifer Bakker
12 workshops in allerlei verschillende diciplines.

Workshops

Saturday afternoon there will be 2 rounds of workshops. Information about these workshops can be found on this website and Friday evening the different workshops will be presented and explained and later in the evening during break time you can choose 2 different workshops.

Workshop round 1 14.00-15.15

  1. Storytelling: Harry Nijhof
  2. Improvisational theatre: Birthe Papenhausen
  3. Monologue: Daniëlle Vermeersch
  4. Mime: Job van der Wal
  5. Classical Ballet beginners: Coriët Houtman
  6. Flags: Natasja Hoogendijk
  7. Illustrating for kids: Charlotte Bijzet
  8. Prophetic dance: Sietske de Kievit
  9. Mime/ popping&locking: Maikel van der Vlist
  10. Handlettering: Hanneke Visser
  11. Bible arts journaling: Deborah Dekker
  12. Visit the Tabernacle at the chapel

Workshop round 2 16.00-17.15

  1. Storytelling: Harry Nijhof
  2. Spiritual warfare, flags and prayer around performances: Christina Klop
  3. Burn out and recovery: Giovanni Veldhuis
  4. Fatherheart of God: Danielle Vermeersch
  5. Creating profphetically: Carla Veldhuis
  6. Restoration: Jennifer Bakker
  7. Mime/popping&locking: Maikel v/d Vlist
  8. Classical Ballet beginners: Coriët Houtman
  9. Prophetic dance: Sietske de Kievit